"Pod papugami" jest szeroko-niklowany bar.
Nad szklaneczkami chorągiewką żółtą świeci skwar.
Tu przed dziewczętami kolorowa słodycz stoi w szkle.
Wraz z papużkami chcą szczebiotać i kołysać się… 😁
(wyk. Cz. Niemen, muz. M. Święcicki, text B. Choiński i J. Gałkowski)
www.youtube.com/watch?v=ePww...
A znasz taką wersję? Też sympatyczna😁
www.youtube.com/watch?v=A3Yz...
Stąd przekonanie o permanentnej inwigilacji ze strony Tuska!🫵
Pisałem na BS: To jesteśmy w domu! Pis z Nawrockim wniosą do Sejmu projekt ustawy o zakazie spożywania pierogów ukraińskich i barszczu tej samej narodowości, a patrioci Bąkiewicza stworzą Legion Polski przeciw ukraińskim sprzątaczkom i ciężką pracą wyprą je z rynku! A poseł Kamiński oflaguje się…
… i to jest właśnie patologia!🫵
Wtedy (lata 70!) było tylko 28 stopni w cieniu i już o tym pio śpiewali!
Przy obecnych temperaturach to musiałaby już być co najmniej opera! 🤷🏻♂️
www.youtube.com/watch?v=Mf3I...
No, to zależy… Te po ślubie z naszego kościoła to już się nie da (chyba że nadzwyczajna dyspensa episkopatu? 🤔), ale te tylko po cywilnym - to wskazane! 😂😂😂
👍👍💪🙏👏🤫
🫵🙏💪
Zgadzam się z Mentzenem! Prowadźmy politykę transakcyjną! Nie rządzisz? Nie dostajesz ŻADNEGO uposażenia, nawet poselskiego! Bo naród demokratycznie i statystycznie uczynił cię swym werdyktem bezrobotnym!
Więc Mentzen - oddawaj kasę!!!🫵