at://
/
app.bsky.feed.post
/
3move7ro2xc2j
sign in
All
4
Record
2
Post
1
PostEmbed
1
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Wtedy (lata 70!) było tylko 28 stopni w cieniu i już o tym pio śpiewali! Przy obecnych temperaturach to musiałaby już być co najmniej opera! 🤷🏻♂️ www.youtube.com/watch?v=Mf3I...
6h
YouTube video by Justyna Lambdabial
www.youtube.com
28 stopni w cieniu /28o a l'ombre
Youreck