//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Za ONETEM: “samochód należący do TV Republika uczestniczył w zderzeniu z dwoma autami: Mazdą ambasady Niemiec oraz osobowym Peugeotem. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd redakcyjny telewizji przewrócił się na bok.” Już nie tylko Niemcy czyhają na polskich patriotów, ale i wredne żabojady!🫵