Megalkottam a tökéletes mikroklímát az asztalomnál, működik az agyam, tudok dolgozni.
Nyár, egyelőre én győztem.
Olyan körmöst keresek, aki hajlandó rendes pedikűrt és manikűrt is csinálni, egyszínű géllakk a nagyon maximum ezek mellett amit akarok, a lényeg az igényes manikűr és pedikűr. És persze nem baj, ha nagyjából a belvárosban van.