Olyan körmöst keresek, aki hajlandó rendes pedikűrt és manikűrt is csinálni, egyszínű géllakk a nagyon maximum ezek mellett amit akarok, a lényeg az igényes manikűr és pedikűr. És persze nem baj, ha nagyjából a belvárosban van.
Megalkottam a tökéletes mikroklímát az asztalomnál, működik az agyam, tudok dolgozni.
Nyár, egyelőre én győztem.
Letiltani valakit azèrt, mert javasolja, hogy próbáld valami megváltoztathatatlan megkeresni a jót... Üdv az oviban.
Fotós kerestetik! Szeretem, ha nem mindennapi látásmódja és extrém ötletei vannak. Készülőben a weboldalam (ingatlanközvetítő), szeretnék néhány fotót magamról (nemonlifenz); íróasztalnál, kanapén laptoppal, épületeknél (elhagyott gyárteleptől a luxy lakóparkon át Bauhaus házakig), építkezésen, etc
Az unokahúgom 17 hónapos. Az előbb Facetime-oztunk. Tök magától és tök tisztán kimondta a nevemet. Nekem meg belement valami a szemembe
Az unokatestvérem majd 3 hónapos kislánya egy tündér, be nem áll a szája, és teljesen rám kattant. Valaki szeret.
Help!
Korábbi DeAgostini gyűjtögetős cuccban volt elvileg ez az M25-ös Multicar. Hiába próbálom keresni, elég esélytelennek tűnik... Valakinek nem lapul esetleg a gyűjteményében - és hajlandó lenne megválni tőle? (Persze nem ingyen).
Multicar-mániás kisfiamat szeretném meglepni szülinapjára...
Bar nem szoktam ilyet, de talan egy kis promo belefer...ha valakit esetleg erdekel, hogy lesz egy horvat sracbol 18 evesen az usmc katonaja, ott milyen "elmenyeket" es tapasztalatokat szerez, akkor javasolnam az ismerosom konyvet..raadasul egy trilogia elso resze csak, mar a masodik resz is kint van
Van egy hetem kitalálni, hogy milyen rövid hajat szeretnék.