ну хтось (я) переклав вночі "lethal diamond of death" як "летальний діамант" ахахаха
.....
ДІАМАНТ
І ЗНАЄТЕ ЩО?
МЕНІ ТАК БІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
тетрала смерті? так банально!
це звісно не відміняє той факт, що я, як і купа фанатів, хотіла побачити її траур і її історію після Елоїзи
ах Елоїза.....
ну не кожна феміністка противниця шлюбів повинна не бути гетеро. нам ж буквально показали її юнацьку закоханість
а в кінці варто пожартувати про Франческу і фортепіано хі-хі
цікаво що з ними зараз, мабуть десь все ще в домі в якому пройшло моє дитинство. надіюсь їх не викинули як і мої книги чи фото чи будь що що пов'язано зі мною