//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
ну хтось (я) переклав вночі "lethal diamond of death" як "летальний діамант" ахахаха ..... ДІАМАНТ І ЗНАЄТЕ ЩО? МЕНІ ТАК БІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ тетрала смерті? так банально!
2mo
факсосаїті
ніколи не вгадаєте що я тільки що закінчила робити. ПИСАТИ РЕФЕРАТ З ХІРУРГІЇ ВІД РУКИ дада і внизу титульної сторінки курсивом написно "київ –2026" не "київ- 1976"