ну хтось (я) переклав вночі "lethal diamond of death" як "летальний діамант" ахахаха
.....
ДІАМАНТ
І ЗНАЄТЕ ЩО?
МЕНІ ТАК БІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
тетрала смерті? так банально!
факсосаїті
ніколи не вгадаєте що я тільки що закінчила робити.
ПИСАТИ
РЕФЕРАТ
З ХІРУРГІЇ
ВІД
РУКИ
дада і внизу титульної сторінки курсивом написно "київ –2026"
не "київ- 1976"