Nemtudom ki gondolta úgy hogy az eredeti terv helyett (péntek, utolsó tanítási nap, rövidített órák, délben hazamehetnek a gyerekek) mégis az a jobb döntés hogy megtartanak minden órát, teljes hosszában az iskolában.
Mondjuk minket nem érint, de azért agyrém.
Újabb alza kalandok: vasárnap este megrendelt termék csodálatos gyorsasággal hétfő reggel 7-kor a boxban volt. Cserébe a termék leírása és a csomagolása mást mond a kompatibilitásról. Mehettem panaszt írni.
Sose tudom elhinni hogy a Skrabski ennyire végtelenül ostoba vagy ennyire végtelenül elvtelen.
Idén még nem találkoztam kukacos cseresznyével...pedig nagyüzemben eszem, használom.
Tegnap pl. cseresznyés-rozmaringos focaccia volt.
Remélem így is marad és az idei egy kukacmentes év lesz.
És elment a felhő mellettünk, senki se lesz ma nedves!