//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...
Now what you hear is not a test
Gábor









Loading...
Nemtudom ki gondolta úgy hogy az eredeti terv helyett (péntek, utolsó tanítási nap, rövidített órák, délben hazamehetnek a gyerekek) mégis az a jobb döntés hogy megtartanak minden órát, teljes hosszában az iskolában. Mondjuk minket nem érint, de azért agyrém.
Újabb alza kalandok: vasárnap este megrendelt termék csodálatos gyorsasággal hétfő reggel 7-kor a boxban volt. Cserébe a termék leírása és a csomagolása mást mond a kompatibilitásról. Mehettem panaszt írni.
Sose tudom elhinni hogy a Skrabski ennyire végtelenül ostoba vagy ennyire végtelenül elvtelen.
Idén még nem találkoztam kukacos cseresznyével...pedig nagyüzemben eszem, használom. Tegnap pl. cseresznyés-rozmaringos focaccia volt. Remélem így is marad és az idei egy kukacmentes év lesz.
És elment a felhő mellettünk, senki se lesz ma nedves!