+ new component
Ha más megfőzi, akkor nincs akadálya!
A nyár üzemanyaga nálam: Sör+dinnye.
Én imádom a pacalt, de azért a megkocsonyásodott sós pacalízű abalé vetett fel bizonyos kérdéseket már képen is.
Nekünk utolsó hétig megvolt ez, aztán kedden elaludtunk. Mondjuk akkor meg már a kutya se kérdezte.. papíron végülis 100%.