//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfilePosts









Loading...
єбать, чмут живий, навіть щось пише, ніхуя собі, мільйон років його в стрічці не бачив
доречі це був би корисний урок в школі. як виявилось всяка географія мені нахуй не треба, а знання як вижити в гетто біженців на 2 копійки можуть бути критичні
5mo
6mo
ви на когось підписані на патреоні? хто настільки крутий що ви прям гроші даєте?
як ви заєбали постити і репостити цей клятий збір на steyr, почитайте що таке банерна сліпота, може трішки ясніше стане хулі воно їде (і не приїде якщо не нічого не зміните)
Дивне відчуття коли в стімі є багато ігор у вішлісті, великі скидки, а купувати всеодно не хочеться
«експерти» всі чомусь однозначно кажуть що путін не піде на мир але я в упор не розумію схуялі такі висновки. як на мене дуже логічно вскрить наш пустий блеф і наєбать нас як лохів по накатаній схемі. думаю так і буде якщо не зараз то пізніше
а як же удари по нпз кожен день? рекордні нальоти щомісяця! нам же казали що у них вже зовсім топлива нема, черги показували, ремонтувати не можуть через санкції, карту дефіцитів намалювали, банкрутства пішли, ось-ось все рухне… не могли ж патріоти брехати, не розумію
вам тут обмеження на символи ввели не для того щоб ви 2 сторінки фейсбука скрінами скидували 😡
6mo
слухаю тейлор свіфт і що ви мені зробите, в цьому житті треба спробувати все
жити треба так щоб не в україні
5mo