//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
а як же удари по нпз кожен день? рекордні нальоти щомісяця! нам же казали що у них вже зовсім топлива нема, черги показували, ремонтувати не можуть через санкції, карту дефіцитів намалювали, банкрутства пішли, ось-ось все рухне… не могли ж патріоти брехати, не розумію
5mo
Call Me Null
Наша постійна рубрика санкції-хуянкції
5mo
0 кінських сил 🇺🇦