Нагадую тим часом закинути 7 гривень за Україну на збір на вантажний дрон на харківський напрямок, дякую!
send.monobank.ua/jar/42pMroZLKS
11 чарівників вже задонатили на баночку 💖
а я вам нагадую, щоб виразити свою підтримку і любов діткам загиблих героїв не потрібно багато зусиль
просто донатьте, щоб вони мали канікули і змогли трішечки відпочити та відволіктися 🥺🫂
send.monobank.ua/jar/8eikGLZXnm