11 чарівників вже задонатили на баночку 💖
а я вам нагадую, щоб виразити свою підтримку і любов діткам загиблих героїв не потрібно багато зусиль
просто донатьте, щоб вони мали канікули і змогли трішечки відпочити та відволіктися 🥺🫂
send.monobank.ua/jar/8eikGLZXnm
Еля
знову буду заманювати вас красивими картинками 🐸💖
у нашого збору є дедлайн для оплати путівок діткам, тож давайте робити сьогодні 30 тисяч
тут як завжди зібрано донати на будь-який смак 🫰🏻
send.monobank.ua/jar/8eikGLZXnm