Змінив підхід до текстурування, бо не міг нормально забезпечити texel debsity запікаючи повністю всі текстури (хоч і намагався реюзати де можливо. Зараз печу тільки пошкодження на гранях, завідомо зробивши 2 UV розгортки і перебравши геометрію під це. Дозволяє вмістити 6пікселів/см і більше реюзати
Ще й до того ж створений мастер матеріал, далі від якого просто інстансами виставляю світло та відповідну текстуру деталей
Простріл військ петра першого
Може б і не рипався якби не почав робить інтерʼєри. А так раз гулять то гулять вже, на ходу ремастер
Ще якщо є специ по анрілу, чому в UE 5.4 в PostProcessVolume пропали всі ефекти, раніше робив для інтерʼєрів норм коригування, зараз все пропало