Змінив підхід до текстурування, бо не міг нормально забезпечити texel debsity запікаючи повністю всі текстури (хоч і намагався реюзати де можливо. Зараз печу тільки пошкодження на гранях, завідомо зробивши 2 UV розгортки і перебравши геометрію під це. Дозволяє вмістити 6пікселів/см і більше реюзати