Someone decent | Lazy ass | Gamer | I say mean things for free | Posting mostly in Ukrainian |
Twitch: bit.ly/40ECURO
YouTube: bit.ly/447lVL5
Twitter: https://bit.ly/44UAi4L
Coffee: https://bit.ly/43dN1Ad
Hyperloop to San Andreas🚄
Loading...
Маємо новий терміновий збір на пекельному напрямку для Вовків Да Вінчі
send.monobank.ua/jar/53pBBgUdMY
Прикріплюю актуальні реквізити для донатів на потреби підрозділу.
Структурував перелік звітів по закритих зборах і покупках в нотатці.
Виявляється ви надонатили 1,3 млн. грн. на наш батальйон.💪
Разом - переможемо!🇺🇦
Нотатка з реквізитами і звітами: telegra.ph/Rekv%D1%96zi...
Ця мережа все ще безкоштовна.
Та мережа теж все ще безкоштовна, але вже всі обісрались.
❤❤❤
Спіймав себе на думці про те, що я знаю російську, але не хочу бачити пости російською в алгоритмічній стрічці, і що я не знаю японську(так, досі), але хочу бачити пости японською.