Всіх бороданів зі святом!
Сьогодні всесвітній день бороди!
Прикріплюю актуальні реквізити для донатів на потреби підрозділу.
Структурував перелік звітів по закритих зборах і покупках в нотатці.
Виявляється ви надонатили 1,3 млн. грн. на наш батальйон.💪
Разом - переможемо!🇺🇦
Нотатка з реквізитами і звітами: telegra.ph/Rekv%D1%96zi...
Ця мережа все ще безкоштовна.
Та мережа теж все ще безкоштовна, але вже всі обісрались.
❤❤❤
Мобілізований Агностик
Олег Матковcький
Твіттер лох, твіттер здох.
(а краще б Маск)
Спіймав себе на думці про те, що я знаю російську, але не хочу бачити пости російською в алгоритмічній стрічці, і що я не знаю японську(так, досі), але хочу бачити пости японською.
Маємо новий терміновий збір на пекельному напрямку для Вовків Да Вінчі
send.monobank.ua/jar/53pBBgUdMY
Hyperloop to San Andreas🚄
Hyperloop to San Andreas🚄
Hyperloop to San Andreas🚄
Hyperloop to San Andreas🚄
Hyperloop to San Andreas🚄
Степан Срака, главний інженер
Ладно, серйозна справа ♦️
Насправді в блюскай НЕМА ОФІЦІЙНОГО АКАУНТУ "Повернись живим".
Оцей @backandalive.bsky.social це не наш.
Тому варіанта два:
- той, хто його створив нормальна людина і видалить його чи передасть акаунт нам
- або завалим його скаргами і заблокуєм.
Чуз йор опшон.