//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
Profile
Loading...
formerly known as lunanyszi
🎃👻🎃









Loading...
Lehet újra kéne fogalmaznom, de az a gyávák menedéke
Nagyon nehéz megélni lehet ilyen bigottként élni, aki szerint a Jóisten szépen elrendezte és vagy férfi vagy nő az ember, hogy a Jóisten nem így intézte, már genetikai szinte is jóval sokszínűbb az ember, fú de felkúrt
Jaj Juhász Hajnalka, nem, nem csak xx es xy kromoszómával lehet foganni, lófasz se dől el a fogantatással, hát elmész te a bánatba az oktondi fejeddel
Amit soha többé nem akarok politikai elemzőműsorokban vagy politikusoktól hallani, cikkekben olvasni: - szívcsakra - 3/4/5D sakk - ki nem kényszerített hiba - orbáni újbeszél szókincse, hagyjuk ezt meg annak a fura szektának
5:17 perc van, a tyúkokkal (sirályokkal) keltem, ma van az év leghosszabb napja, boldog nyarat mindenkinek <3
A ki nem kényszerített hiba helyett javaslom hogy "belelovallta magát az ökörségbe" "minek ment oda" és hasonló, ízesebb és igazabb fordulatokat