//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
A ki nem kényszerített hiba helyett javaslom hogy "belelovallta magát az ökörségbe" "minek ment oda" és hasonló, ízesebb és igazabb fordulatokat
1d
🎃👻🎃
Amit soha többé nem akarok politikai elemzőműsorokban vagy politikusoktól hallani, cikkekben olvasni: - szívcsakra - 3/4/5D sakk - ki nem kényszerített hiba - orbáni újbeszél szókincse, hagyjuk ezt meg annak a fura szektának