A ki nem kényszerített hiba helyett javaslom hogy "belelovallta magát az ökörségbe" "minek ment oda" és hasonló, ízesebb és igazabb fordulatokat
🎃👻🎃
Amit soha többé nem akarok politikai elemzőműsorokban vagy politikusoktól hallani, cikkekben olvasni:
- szívcsakra
- 3/4/5D sakk
- ki nem kényszerített hiba
- orbáni újbeszél szókincse, hagyjuk ezt meg annak a fura szektának