//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Nagyon nehéz megélni lehet ilyen bigottként élni, aki szerint a Jóisten szépen elrendezte és vagy férfi vagy nő az ember, hogy a Jóisten nem így intézte, már genetikai szinte is jóval sokszínűbb az ember, fú de felkúrt