Izrael je sudio Ajhmanu. S pravom.
U Nirnbergu je suđeno nacističkim zločincima, prvpvenstveno zbog Holokausta - s pravom.
Hoće li se suditi Natanjahuu, Smotrichu, Ben-Gviru i drugim nacicionistima zbog istih zločina prema nejevrejima? Sumnjam. Ili neće bar za naših života. Tužno, ružno i jadno.
Čuj, kako?! Loše, čim vidiš koliko koštaju, fasuješ ili srčani ili moždani udar.
Drustvo koje ima ovakve političare, ne treba se brinuti za svoju budućnost - nema je (u našem kraju znaju reći "piši, propalo).
Ispred zgrade Europskog parlamenta u Bruxellesu:
"Ukrajinski narod se hrabro suprotstavio ničim izazvanoj i nezakonitoj ruskoj agresiji pokrenutoj u februaru 2022."
Слава Зеленському! 💙💛
Слава Україні! 💙💛
Героям слава! 💙💛
the government of US can fuck off on this issue, as far as I am concerned #samokažem
www.cbc.ca/news/politic...
EmeritusMDAbazović
Prešli smo pola puta. Hrvatska je zabranila četničke simbole, Srbija ustaške.