Izrael je sudio Ajhmanu. S pravom.
U Nirnbergu je suđeno nacističkim zločincima, prvpvenstveno zbog Holokausta - s pravom.
Hoće li se suditi Natanjahuu, Smotrichu, Ben-Gviru i drugim nacicionistima zbog istih zločina prema nejevrejima? Sumnjam. Ili neće bar za naših života. Tužno, ružno i jadno.