Це я в Одесі був, на звіті по реабілітації, зараз вдома вже
Друзі
send.monobank.ua/jar/8PvNCx65qt
Вже 631к. Нам треба дожать
Друзі, за півтори доби Ви зібрали 398544 гривень
Величезна дяка всім, хто взяв дружню банку, підтримав донатом, лайком та поширенням збору ❤️🩹
Для завершення проєкту потрібно зібрати ще 3101456 грн
Дружні банки дуже сильно допомагають, долучайтесь
Банка проєкту send.monobank.ua/jar/8PvNCx65qt
Друзі зі збором на такмед Рятуй своїх, вже перетнули 300к
send.monobank.ua/jar/8PvNCx65qt
Залишилась дрібниця 3 200 000 грн
Давайте добивать?
Хтось візьме дружню банку?