//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Потроху перетнули 150к на зборі, це вже ого-го, але все ще не так багато як для кінцевої суми збору, тому пропоную вам зробити репост або все ж таки долучитись дружньою банкою send.monobank.ua/jar/8PvNCx65qt
Mar 11, 2025
Щасливий Українець