Mislim da je pitanje dana kada će upotrebiti silu za razbijanje blokada po ulicama. Sve manje okupljenih, a samo to je čekao.
Ubice.
Pa upravo su na N1 prikazali Lrad 450 koji po njima nije bio na kolima već u magacinu i koji bi oni koristili kao megafon za upozorenje.
Izgleda apsolutno isto kao na onom snimku.
Sad kaže Dačić da je to vozilo bilo kod skupštine.
Šta mi ovo gledamo 😔😔
Nemamo tj. imamo stoje u kutijama u magacinu, a i kad su ispred, tj.pored skupštine su megafoni, nikakve zvučne topove nemamo.
I pokažu LRAD450xl