//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Pa upravo su na N1 prikazali Lrad 450 koji po njima nije bio na kolima već u magacinu i koji bi oni koristili kao megafon za upozorenje. Izgleda apsolutno isto kao na onom snimku. Sad kaže Dačić da je to vozilo bilo kod skupštine. Šta mi ovo gledamo 😔😔