Pa upravo su na N1 prikazali Lrad 450 koji po njima nije bio na kolima već u magacinu i koji bi oni koristili kao megafon za upozorenje.
Izgleda apsolutno isto kao na onom snimku.
Sad kaže Dačić da je to vozilo bilo kod skupštine.
Šta mi ovo gledamo 😔😔