пане, а як ви в твітері (Х) підписані?
хочу перевірити чи не було у вас штанги
а я ніколи твітер і не любив
Лінч завжди здавався мені постаттю поза місцем і часом, тому відчуття від того факту, шо його не стало дуже… дивні. Його внесок неможливо переоцінити, абсолютна легенда кіно
здається я поняв цей прикол одержимості сандерсоном, я ще містборн не дочитав, а вже рука тягнеться купити шлях королів
в найпопулярніших акторах за 2024 в підсумках, на леттербоксі, знову якийсь японець бо логив аніме багато
ще два жарти про Шевченка або Мазепу і я закипати почну
Читаю розхвалений Vicious, поки не можу вловити хайп. Поки шо дуже стандартна історія навіть для стандартних історій
дякую
Конклав гарне кіно, але дуже чілове, як на мене, у Сорентіно краще вийшло передати ватиканські розборки і напругу