Конклав гарне кіно, але дуже чілове, як на мене, у Сорентіно краще вийшло передати ватиканські розборки і напругу
пане, а як ви в твітері (Х) підписані?
хочу перевірити чи не було у вас штанги
Лінч завжди здавався мені постаттю поза місцем і часом, тому відчуття від того факту, шо його не стало дуже… дивні. Його внесок неможливо переоцінити, абсолютна легенда кіно