Мені теж більше подобається Чумацький шлях, але скоріше за все виходять з грецької назви і в англійській мові він milky way
Даже написать "Илон Маск иДи нахуй" в твиттере нельзя, вот сука!
Рядовой инженер-строитель-юриспрудент Дувен-оол Александр Чамзырынович 1989 г.р. не захотел честно работать, записался в #55омсбр, 29/06/22 вернул должок и теперь висит на Чаа-Хольской СОШ ok.ru/group/583057... #всрф #потерьнет #груз200 #мемориал
Пехньо опублікував цікавий аналіз, який він взяв від когось на Телеграмі - у москвинів закінчуються снаряди.
Пам'ятаєте, як вони брали Лисичанськ і Сєвєродонецьк? Тупо закидували снарядами і ракетами знищуючи все де можливо було триматися. Тепер ми таке пропонуємо їм. Не подобається?
Есть пробитие!)
Дядя, ты дурак? t.me/Ugolok_Sitha... #всрф #шеврон #котики
⚡️⚡️Дорси заявил что аккаунт для Илона Маска в блюскае будет платным☝️
Це не кацапізм, Молочний шлях наукова назва, Чумацький шлях - народна