Оце такі росіяни, до речі, як на мене найбільша мразота, а не люмпен їх жебрацький. Саме отакі "люди" що зовнішньо виглядають як наче люди з цивілізованої країни.
Тут вже не скажеш що там немає доступу до інформації, можливості виїхати чи ще щось там - абсолютно усвідомлений вибір.