//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Оце такі росіяни, до речі, як на мене найбільша мразота, а не люмпен їх жебрацький. Саме отакі "люди" що зовнішньо виглядають як наче люди з цивілізованої країни. Тут вже не скажеш що там немає доступу до інформації, можливості виїхати чи ще щось там - абсолютно усвідомлений вибір.
11h
12h
Video