CTO at a small company selling a product for businesses.
Living in Zaporizhzhia, Ukraine.
More posting in Ukrainian than English, often just my regular life things.
Note - I don't "follow back" just for being followed.
Уууух бля
Ці Storm Shadow / ScalpEG заходять у бетон зі звуком як цвяхи у русачі гроба забивають
"вкусняшка проісходіт"))
От би модифікацію фламінго що летить всього на 500км але з БЧ у 2 тонни
Якщо багато хто з росіян не може зрозуміти чому пропав бензин, то точно марно сподіватись на розуміння того що з кожним днем продовждення війни сума репарацій буде більшою а засобів для існування у них самих лишатись менше
Для максимального задоволення хотілось би ще відео влучання та прольотів ракет 🤗
Цікаво, атаки спеціально робляться у світлий час доби для кращого донесення інформації?
Але насправді з чисто військової точки зору здається теж є плюси - купа відосів для об'єктивного контролю результату
"дом"))))
Оце такі росіяни, до речі, як на мене найбільша мразота, а не люмпен їх жебрацький. Саме отакі "люди" що зовнішньо виглядають як наче люди з цивілізованої країни.
Тут вже не скажеш що там немає доступу до інформації, можливості виїхати чи ще щось там - абсолютно усвідомлений вибір.
Скільки в Україні русня вбила матерів і їх дітей, часто такого ж віку, а цих тварюк цікавить тільки їх особистий добробут, доки він не став страждати. І досі цікавить тільки це. Бруд йобаний