Чому деякі так не люблять аніме?
Фільми і близько не передадуть того спектру подій, що може ця анімація. А мальовка яка там 😍
Та й сюжети значно свіжіші, ніж ті, що зараз випускають в кінематографі.
Ці люди, навіть не розуміють, скільки роботи було вкладено в створенні аніме
Інколи щиро не розумію сенсу існування декількох речей у цьому світі:
росія
вайбер
...