//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Ну я блять не знаю, що і казати
4h
Katja🪷
Приходжу в садок забирати Ніколь. Дати в укритті, ну бо тривога через бпла. Дітям в укритті показують «машу і мєдвєдя»…. Вперше в садочку я влаштувала скандал
4mo