Потус, ну що б ми робили без твоїх цінних порад? Ну хз просто
Вже мріє, як вдома вляжеться у ванні на плитку 🥰🥰🥰
Побачила свіжі фото співачки і щось розстроїлася🥺
Дітере, дякую! Нарешті я можу сказати це вголос: твоя музика - гівно. І завжди була🙂
Нічний Шахед в Києві був для того, аби ми не звикали спати всю ніч🥲
А ви не вірите у ретро Меркурій, який з дня на день:
Гуляю Оді. Спека нереальна. Йду і згадую, як гуляла її на початку лютого, коли на вулиці було -25, вдома +4 і ми зʼїхали з нашої квартири, бо було неможливо жити вдома з маленькою дитиною у таких температурах. В якийсь момент тоді я вже думала, що тепла на вулиці вже ніколи не буде🥲. А воно прийшло🥹