//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfilePosts









Loading...
В пʼятницю на SGF походу анонсують длс 😍
Та за шо… 💀
Ще дуже чекаю дату релізу Clockwork Revolution, але її напевно скажуть на Xbox Games Showcase. І там же може буде шось по OD Коджіми. Плюс, цікаво дізнатися дату релізу The Sinking City 2, на Future Games Show походу анонсують
Блять, зараз стільки тупорилого ниття всюди про Росомаху, це жесть. А чо у нього костюм регенерує разом з тілом, а чо він може вмерти, а чо його фактор зцілення залежить від серця, НЕ КАНОООООН 😐 ТОМУ ЩО ЦЕ ГРА, от чому. З якої печери вічно вилазять оці всі генії…
Мій маленький вішлист на сьогоднішній SGF - хочецця побачити Judas, більше по Tides of Annihilation, нову гру від Фромів. А ЩЕ ДАЙТЕ МЕНІ НАРЕШТІ ХОЧА Б ТІЗЕР РЕМЕЙКА МАКСА ПЕЙНА 🙏 Intergalactic теж дико хотілося б, але майже не вірю, що покажуть шось
Ооо, Alters шось про длс тізерять, харош 👀
18d
16d
18d
16d
18d
17d
17d
⚡️ Ukraine secured the return of 185 service members in the latest prisoner-of-war swap with Russia.
18d
Інсомніак реально придумали непогане пояснення смерті, привʼязали все до серця. Плюс граєш агресивно, щоб підтримувати здоровʼя, та шо ще вам сука треба
Сумно звісно, але загалом пофіг. Регіональний бан по ip справді був too good to be true 😔 Тепер залишилася тільки звичайна заборона на купівлю в рф, за що Ремеді все одно респект. Ну і найголовніше - українська локалізація на старті 🫶
18d
UNITED24 Media
Вже пройшла значно далі, а досі повертаюся думками до короля піратів - ну який же він стильовий, всі ці деталі образу + харизма, але його було так мало 😭 Правда, Ленні Кравіц шось зіграв чисто самого себе, від мови тіла до акценту, але то вже таке
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
18d
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟
Wacabi 🇺🇦 Пані Сова 🦉 Dorohedoro Era 🐊❤️🥟