Ще дуже чекаю дату релізу Clockwork Revolution, але її напевно скажуть на Xbox Games Showcase. І там же може буде шось по OD Коджіми.
Плюс, цікаво дізнатися дату релізу The Sinking City 2, на Future Games Show походу анонсують
Блять, зараз стільки тупорилого ниття всюди про Росомаху, це жесть. А чо у нього костюм регенерує разом з тілом, а чо він може вмерти, а чо його фактор зцілення залежить від серця, НЕ КАНОООООН 😐 ТОМУ ЩО ЦЕ ГРА, от чому. З якої печери вічно вилазять оці всі генії…
Мій маленький вішлист на сьогоднішній SGF - хочецця побачити Judas, більше по Tides of Annihilation, нову гру від Фромів. А ЩЕ ДАЙТЕ МЕНІ НАРЕШТІ ХОЧА Б ТІЗЕР РЕМЕЙКА МАКСА ПЕЙНА 🙏 Intergalactic теж дико хотілося б, але майже не вірю, що покажуть шось
Ооо, Alters шось про длс тізерять, харош 👀
⚡️ Ukraine secured the return of 185 service members in the latest prisoner-of-war swap with Russia.
Інсомніак реально придумали непогане пояснення смерті, привʼязали все до серця. Плюс граєш агресивно, щоб підтримувати здоровʼя, та шо ще вам сука треба
Сумно звісно, але загалом пофіг. Регіональний бан по ip справді був too good to be true 😔 Тепер залишилася тільки звичайна заборона на купівлю в рф, за що Ремеді все одно респект. Ну і найголовніше - українська локалізація на старті 🫶
UNITED24 Media
Вже пройшла значно далі, а досі повертаюся думками до короля піратів - ну який же він стильовий, всі ці деталі образу + харизма, але його було так мало 😭 Правда, Ленні Кравіц шось зіграв чисто самого себе, від мови тіла до акценту, але то вже таке