Хвастаюсб вам красою (вона зробила інстаграм і навіть веде його!)
Я ДОРОБИЛА ІНСТАГРАМ
На блюскай мене давно не вистачає, тому я лишу тут лінк на інсту (і я все ще пощу в твітері фото Честера)
Підписуйтесь, репостіть, там буде психологічний двіж
www.instagram.com/psy.maria.ma...
Як влучно він підбирає слова
Думаєте він щасливий?
До речі я все ще качаюсь
Темрява жива здорова
Я заповзла сюди на три хвилинки і повзу далі