нє, це все та ж тімошенківська ще
у 14му коли загран робив «и» транслітеруіалось у «y» вже тоді, а «й» як і було у «і»
нє то я пропиздоглазив тег постом вище
К
weird, according to Ukrainian transliteration rules it should just be Zelenskyi always:
dmsu.gov.ua/services/tra...
нє, ія якраз таки на «ііа» за тими правилами перетворюється
там здається було таке що якщо у тебе вже був закордонний паспорт то давали можливість зберегти стару транслітерацію навіть якщо вона не співпадала, можливо у Зеленського саме той варіант