Velikonoční post se mi moc nepovedl, tak se alespoň dnes postím poctivě.
Požehnaný Velikonoce, přátelé!
1,1,2,1. Bakalářské státnice hotovo. Ještě bakalářku v září a je to.
Rezervace na domek s výhledem na moře v Dánsku hotová. Prázdniny tímto považuji za zahájené.
Crossposted with @openvibe.social
Finišuju na pondělí. Státnice z biblistiky.
Syn se mnou nechtěl v neděli do kostela, ale aktivně se ptal, jestli se za naši rodinu modlím.
Tak ve vtipu říkal, ať se pomodlím za to, ať mu padnou nějaké dobré pokemoní kartičky.
No a včera mu padla nejcennější z nové edice. Kdo tu potřebuje další důkazy?
Nejlepší permanentka na sport!
Včera jsem poprvé vyzkoušela reklamaci na Alze.
Po hrůzné představě, že to budu muset balit a chodit někam na poštu nebo na prodejnu, jsem to odnesla do nejbližšího boxu.
Jako tohle je velký zjednodušení reklamace, kudos!
DENMARK AND FRANCE 🇩🇰🇫🇷 bans all Microsoft products from all public offices.
The phaseout is expected to be completed before autumn 2026.
Their products are being replaced with customer versions of Linux and LibreOffice.
This is digital sovereignty being taken back
Včera jsem oficiálně podepsala žádost o druhé jméno do rodného listu. Člověk to může udělat jednou za život a je to nevratné. Jo, s tím počítám.
Na přechodu na mě pán na skůtru pokřikoval, ať jdu rychleji. Celou dobu jsem potom přemýšlela, zda mu vadila moje rychlost nebo to, že jsem u toho koukala no mobilu.