//
sign in
Post
by @danabra.mov
PostEmbed
by @danabra.mov
Record
by @jimpick.com
Record
by @atsui.org
+ new component
Post
Минулого літа мені підігнали гусеницю, і от з неї вилупилось отаке красиве. Винний бражник. Ніколи не бачила в природі, але гусениця була знайдена в моїх краях, туди і випущений метелик, то ж вони водяться тут, тільки не видно, мабуть, бо нічні.
23h
lady_blue_fox