Мій телефон не може зрозуміти де я, тепер показує погоду то в одному місті, то в другому, то в третьому. Наподорожувалась називається.
✨
Дивлюсь, стоїть баночка гвоздичної олії ефірної, купила її от буквально два тижні тому, а нащо – не пам'ятаю 🥴
Це вже все, деменція?
Обідно, шо нейровідмінний мозок розвивається до 30+, і отак зразу починає деградувати, ех ех
Треба від'їдатися, поки я вдома.
Я оце отак увечері щойно зняла рій з дерева. Який прилетів ще вчора. Нікуди не спішу. Бо у мене слоу лівінг.
Як же мені бракувало медитативного споглядання за цими ненажерливими хробаками
lady_blue_fox
lady_blue_fox
Відкриваю ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ на стікери з кам'яними бабами. Форма для замовлення буде нижче (у формі є посилання на банку для оплати). Такий нібірчик коштуватиме 250 гривнів.
Посилання: forms.gle/bmq9CyeNhVaN...
lady_blue_fox
lady_blue_fox
lady_blue_fox
lady_blue_fox
Не пощу ніц, бо я тепер мандрівниця і нема коли і не хочеться.
А це шишки з Стрийського парку.
Минулого літа мені підігнали гусеницю, і от з неї вилупилось отаке красиве. Винний бражник. Ніколи не бачила в природі, але гусениця була знайдена в моїх краях, туди і випущений метелик, то ж вони водяться тут, тільки не видно, мабуть, бо нічні.