Підрозділ малого залишився без корча. Нещодавно вони звільняли Роботине. Це 47ма бр.
Я дуже прошу накидати хоч потрохи пацанам на корча.
send.monobank.ua/jar/7czTBLx2...
під посольством в русні порядок
я в такій залупі ще не був
боже який же топ
превіт давно не бачилися
Громада. До нас звернулися по допомогу хлопці з тро, яким ви допомагали раніше. Знов потрібно авто, бажано бус але як піде. На фото машинка яку ви їм купили минулого разу.
Реквізити збору:
quicknote.io/e0e957f0-585...
Зрада
я ж надіюся ви скріни тягати з блускай в Твітор не будете?)
увімкнув «Люксембург Х2» орунькаю тут
Друзі, вмирає наш збір на fpv для а/р «Альфи», але не вмираємо ми та продовжуємо його. Наразі зібрано 11,6% від 100000грн.
Прошу підтримати та поширити.
Банка:
send.monobank.ua/jar/A2UqNrgJiU
PayPal:
[email protected]
#допомогазсу #донатдлязсу