Soužití s kotětem mi připomíná mé předsednictví v SVJ.
Bába z prvního,mě celej rok nepozdraví, háže obličeje a pak doleze:"Dobrý den, paní Ch., já bych potřebovala..."
Stejně jako Suki 🐈⬛
Ta mě má v paži, těžká ignorace, když něco chci já, ale nakonec se taky doleze pomazlit. 😁
Marie Ch.
Kotě z vitríny 😁🐈⬛
#suki
Oběěěěd 😁👇
Teplo tam bylo...😁🐈⬛
#suki
#novéjméno
Stává se ze mě kočkař, páč mám kotě na stole a je mi to fuk...😁
Hlavně, že kotě je happy. 😁🐈⬛
#Suki