Окрім лікарень і госпіталей, ще можна здати кров на виїздних донаціях
До дня донора івенти будуть
Осьо дивіться
app.donor.ua/events
Бажано зареєструватися, бо в Києві там пару локацій дуже у фаворі в людей бачу))
Рін
Здавайте кров, адже це рятує життя.
І я закликаю усіх, в кого немає протипоказань, долучатися.
Адже ніхто не знає, можливо, в майбутньому, і вам може знадобитися переливання, і чудово, якщо цю кров не потрібно буде шукати всіма правдами і неправдами.