+ new component
- Tesla’s stock is falling more than 15%. Would you still buy more?
- yeah sure! Of course I’d buy more, why not?
Треба зробити структуризацію, бо знайти потрібне, серед такої кількості картинок, стає все важче і важче
Це все меми, скріншоти і фото рудіка. Фактичних якихось норм фоток там процентів 15 від усієї кількості