+ new component
Loading...
яке їхало, таке й здибало
I don’t need your ce𝝅bula
Спите?
I don’t need your ce𝝅bula
Дай
- Tesla’s stock is falling more than 15%. Would you still buy more?
- yeah sure! Of course I’d buy more, why not?
Це все меми, скріншоти і фото рудіка. Фактичних якихось норм фоток там процентів 15 від усієї кількості