Eltakarított mindent az útjából, óriásira duzzasztotta közpénzzel és felvásárlásokkal, aztán a választási vereség után elsők között áldozta fel a Fidesz a politikai céljaira használt médiagépezetet, a...
„azon pedig, hogy mindenkit kirúgtak a PestiSrácoktól, már jó szívvel lehet teli pofával röhögni”
444.hu/2026/06/19/a...
Mindenkit kirúgtak az egyik legputyinistább fideszes propagandaoldaltól, pedig rendszeresen túlteljesítettek. Szolidaritás helyett maximálisan indokolt a sztepptánc a moszkovita szennylap sírján.