//
sign in
Profile
by @danabra.mov
Profile
by @dansshadow.bsky.social
Profile
by @jimpick.com
AviHandle
by @danabra.mov
AviHandle
by @dansshadow.bsky.social
AviHandle
by @katherine.computer
EventsList
by @katherine.computer
ProfileHeader
by @dansshadow.bsky.social
ProfileHeader
by @danabra.mov
ProfileMedia
by @danabra.mov
ProfilePlays
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @danabra.mov
ProfilePosts
by @dansshadow.bsky.social
ProfileReplies
by @danabra.mov
Record
by @atsui.org
Skircle
by @danabra.mov
StreamPlacePlaylist
by @katherine.computer
+ new component
ProfilePosts









Loading...
Jebem sve po spisku onom ko je odobrio ovo. GADIM se ove države i ovog naroda!
Svako ko je juče slavio početak rata u BiH, nije obeležavao nastanak entiteta. Entiteti u BiH su nastali Dejtonsko-pariskim sporazumom i Ustavom. Dok 9.1.1992. počinje pretvaranje SDS-a iz nacionalističke, ali legalne partije u terorističku, koja će organizovati najgore zločine u Evropi posle 1945.
2012 godine napustio Srbiju,od 2014 i zvanično, zato što sam znao, gde ovo sve vodi. A da mojih istomišljenika iskrenih ima manje od 1%, a to su: Srbija u EU, NATO, poštovanje ljudskih prava bez obzira na nacionalnu verrsku i seksualnu pripadnost, otklon od Rusije...Živim u EU i srećan sam i zbogom.
Run, rabbit run. Dig that hole, forget the sun, And when at last the work is done Don't sit down it's time to dig another one. #PinkFloyd #Breathe
www.youtube.com/watch?v=Z-mj...
Puno je primera da društva slave KRAJ rata. Ali samo je jedan primer na svetu da grupa ljudi, u nečemu što se zove entitetom, slavi POČETAK rata. Obeležavaju dan kada su odlučili da u krvi razbiju vlastitu državu - Bosnu i Hercegovinu. Bravo, kreteni!