я знов забула що я постила тому сьогодні тут буде бог Яма
#украрт
mad meg
@artua.bsky.social
Якщо любите гравюри й знаєте який це крутий та складний процес - моя сестра їх робить та продає
@artua.bsky.social
НАРЕШТІ. Я. ЦЕ. НАМАЛЮВАЛА.
1 завдання #барвистий_серпень яке я все ніяк не могла наважитись почати, бо малювати на телефоні це пекло для мене🥲
Це було весело і до біса складно...
#украрт #darkne1t_art #art #ibispaint