саксесфул, ексесебл, мейтененс ггг
ув школі чомусь ніяк не міг запам'ятати як писати Міссіссіппі
як скупчення кацапських військ немає, то звідкіля візьметься напад?
я не розумію цього wishful thinking взагалі
може вони сподіваються шо пітона придушить подушкою кабаєва, бо інакше як то ще це може раптом завершитися
с манюней покончено?
Henry Flower
Henry Flower
я би за нейто не хвилювався, грошей та обладнання вони мають вдосталь. те шо вони програють перші битви, я не сумніваюся, але ув довгу шанси рф проти нейто є нульові. русскіє про це також знають, вони завжди атакують лише найслабших (як їм здається)
єто друґоє
увесь біґ тек--маґа, тому для епл і друзів буде іґземпшон
то є роздуті цифри для процесів без урахування shared memory
наприклад, кроум використовує багато .so бібліотек, кожен його процесс (кроум форкає їх багато) завантажує однакову їх кількість, але, у реальності, ОС виділяє для них пам'ять лише 1 раз
рахувати дійсні цифри ліпше ютілітою ps_mem:
Henry Flower
все там чудово розуміють
але сподіваються шо дожмуть нас з роками, їх пітун на цьому кар'єру збудував собі (дожав, пережав, пережив всіх конкурентів)
з точки зору русскаґо, всі ці прублеми є тимчасові, 'укус комара'
sunk cost fallacy на них також впливає, але вони намагаються про те не згадувати