Kdo by ještě chtěl podepsat nebo sdílet:
podporpodpisem.cz
Praha a okolí: Nechce někdo zítra předstírat, že jsem já, a jít do divadla? (Jeden lístek) Nic za to nechci, ať to nepropadne. pomezi.com/projekt/mapa...
Stávka v ČT a ČRo je dobře vymyšlená a je vidět na webových stránkách i na soc. sítích. Minutové zpoždění ve zprávách upoutá a nijak službu neomezuje.
Jestli tohle neuhájíme před babišistánem, motorstánem a pitomiostánem, tak jsme mrtví Homolkovi.
Když budeme dělat bordel na všech frontách, nebudou stíhat to sledovat, natož demonstrovat. A utaháme je a demokracii zrušíme. - Váš Andrej, pán veľkomožný, veľkohubý a všemocný.
🤨
Odbory Filosofického ústavu, jejichž jsem s @jbierhanzl.bsky.social spolupředsedkyní, stejně jako odbory Historického ústavu a Sociologického ústavu AV ČR bezvýhradně podporují stávku
v České televizi
a Českém rozhlase
a úsilí jejich zaměstnanců o zachování nezávislosti médií veřejné služby.